The Glenlivet “Gizem Serisi”nin son ekspresyonunu duyurdu: Spectra

by viskihaber

The Glenlivet “Gizem Serisi”nin son ürünü olan “The Glenlivet Spectra”yı piyasaya sürdü.

3 ayrı tek malt viskiden oluşan The Glenlivet Spectra seti

14 Nisan’da duyurulan yeni limitli ürünü için The Glenlivet, Spectre ile viski severlere çok geniş bir yelpazede tatlar ve kapsamlı bir tadım tecrübesi vaat ediyor.

The Glenlivet Spectra üç adet 20cl’lik ayrı Single Malt Scotch viski ekspresyonu olarak satışa sunuldu. Ve bu ekspresyonların hiçbiri için herhangi bir tadım notu, fıçı ya da yaş bilgisi marka tarafından belirtilmedi. Elimizdeki tek ipucu ürünün, The Glenlivet bunu bizlerin ortaya çıkarmasını istiyor.

Dev marka bu sürüm ile tüm viski severleri yepyeni bir tadım deneyimine davet ediyor. Sanal ortamda Baş Damıtımcı Alan Winchester ile yapacağınız, bu yepyeni aktiviteye katılmak için, akıllı telefonunuzdaki herhangi bir barkod uygulaması ile şişenin arkasındaki kodu okutmanız yeterli. Uygulama sizi bir mahzene yönlendirecek. Alan burada verdiği ipuçları ile elinizdeki şişede öne çıkan tatları belirtmenizi istiyor ve her şişe için belirttiğiniz tatlar doğrultusunda aldığınız puanlamaya göre, bu gizemli şişelerin formülünü çözmeye ne kadar yaklaştığınızı size söylüyor. Kendi cevaplarını ve tadım notlarını 2020’nin sonlarına doğru açıklayacak.

Sınırlı sayıdaki The Glenlivet Spectra seti, Nisan 2020’nin sonlarına doğru 105£’luk tavsiye edilen fiyatı ile Master of Malt üzerinden satışa sunulacak.  


İlgili Haber:

You may also like

Leave a Comment